Arkadaşlık Bilekliği
Başlık: Arkadaşlık Bilekliği
Ekleme Tarihi: 2023-03-25

Ben bu ilanı yani arkadaşlık bilekliği ilanını açma sebebim , popüler bileklikleri kendiniz veya sevgili bir arkadaşınız için nasıl yapacağınıza dair desenler ve açıklamalar yapmak ve en azından en yakın arkadaşınıza yada sevdiğiniz değer verdiğinizi bir arkadaşınıza yada sevgilinize kendinizin yaptığı güzel bir bileklik hediye etmek veya yapmak isteyebilirsiniz bunun için de bun ilanı açmak ve konuya değinmek istedim.

Arkadaşlık bilekliği daha eskiden beri var ve günümüze bu şekilde günümüze gelmektedir. Başlangıçta, bu renkli gruplar Orta ve Güney Amerika’daki yerli insanlar tarafından icat edildi. Geleneğe göre, o anda bir şey isteyebilecek bir arkadaşınızın bileğine bir bileklik bağlarsınız. Bilezik tamamen yıpranana ve kendiliğinden düşene kadar takılmalıdır, bu noktada dileğin gerçekleşmesi beklenir. Bu noktada bu bilekliklerin özel olduğuna inanan ve bu konuda gerçekten de değer verdiği ve bu konuda o kime verecekse o kişiye karşı değer verdiği yada sevdiği önemsediği bir arkadaşına hediye etmek ve ya onun için yapmak isteyebilir. Dediğim gibi daha eski zamanlara dayanan ve günümüze gelen bu bileklik arkadaşlığınızın sürmesi uzun zaman boyunca devam etmesi ve arkadaşlığınızın bir sembolü olabilir. İşet bunun için de bende bu konuya değinmek ve bu konuda ki düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. Tabi herkesin bu konuda hassas olmasını bekleyemem ancak bu konuya değer veren arkadaşlığa değer ve kıymet veren önemseyen kişilerin de olduğunu düşünüyorum ben. Bir diğer adı dostluk bileziği de olan bu bilezik gerçekten dostlarımıza arkadaşlarımıza gerçekten kıymet verdiğimiz bizim için değerli olduğunu düşündüğümüz arkadaşımıza vermek isteriz.Bu bilezikleri ister kendin alabilir.

İster de kendin yapabilirsin. Aslında çok zahmetli bir durum değil. Ve çok maliyetli yada zahmetli bir iş değil. Evde oturur iken yakın bir arkadaşınızı yada dostunuzu mutlu etmek ona ne kadar değer verdiğinizi önemsediğinizi göstermek için büyük şeyler yapmanıza yada çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmadan küçük ama anlamı önemli olan bir arkadaşlık bilekliği vermek gerçekten önemli ve güzel bir şey. Bazen böyle küçük gözüken ama anlamı büyük hediyeler çok şey ifade edebilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.