Arkadaş Bayan Telefon
Başlık: Arkadaş Bayan Telefon
Ekleme Tarihi: 2023-06-18

Merhabalar ben arkadaş edinmek yeni insanlarla tanışmak çevrim içi arkadaş bulmak istediğim için arkadaş bayan telefon numarası arıyorum. Biraz size kendimi tanıtmak isterim. Ben bekar çalışan bir beyim. Bursa’da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim istediğim beni anlayan dinleyen bir arkadaş aramak istedim.

Ben yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak istediğim için beni anlayan dinleyen benim gibi arkadaş edinmek isteyen ve konuşmak isteyen sesli olarak birbirimizi anlayabilmek için arkadaş bayan telefon aramaya karar verdim. Benim için önemli olan gerçekten insanların dürüst saygılı olması çünkü genellikle baktığımız zaman toplum da bir düzensizlik var diyebiliriz. Ama beni ilgilendiren ne toplum ne de etrafımda ki insanlar beni ilgilendiren herkes gibi kendi hayatım ve kendi yaşantım diyebilirim. Ben bekar çalışan Bursa’da yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 33 dürüst saygılı kibar nazik kültürlü bir beyim. Benim için önemli olan insanların bana karşı benim gibi dürüst olması o şekilde yaklaşmasını isterim. Günlük yaşantım gezmek eğlenceli vakitler geçirmek arkadaşlarımla takılmak beni mutlu eder. Spor yapan saygılı bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Şu an evlilik gibi ciddi bir ilişki de düşünmüyorum. Ancak tabi ileriye doğru ne olur onu bilemem ancak şu an aklımda ki fikir bu bu yüzden de konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Sesli olarak konuşmak telefondan görüşebileceğim ve bana numarasını verebilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Tabi öncelik burada tanışmak ancak daha sonradan da telefondan sesli olarak konuşabileceğim bir arkadaş bayan telefon numarası arıyorum. Bursa’da yaşayan ve ya başka bir şehir de yaşayan olabilir. Beni anlayacak dinleyecek benim gibi arkadaş edinmek isteyen yeni insanlarla tanışmaya açık olan bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.