Arkadaş Bayan Kayseri
Başlık: Arkadaş Bayan Kayseri
Ekleme Tarihi: 2023-07-30

Arkadaşlık kurmak sohbet etmek yada hayatına birisini sokmak istediğin zaman aslında bunun için önemli olan seni anlayan dinleyen gerçekten kendini yanında rahat hissedebileceğin birisi olması önemli. Çünkü böyle olmadığı zaman ister evli ol ister bekar ve sadece arkadaş ol, o arkadaşlık yada evlilik hayatı uzun sürmüyor. Çünkü kendini o kişi yanında rahat hissetmiyorsun ve hayattan da aynı beklentide olmuyorsunuz. İşte bunun için de tam olarak arkadaş bayan Kayseri ilanlarına bakmak istedim.

Ben bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var. Bekar çalışan kendi iş yeri olan bekar bir beyim. Kayseri’de yaşıyorum. Dürüst saygılı samimi anlayışlı kibar nazik bir beyim. Evliliğimin bitmesinin nedeni ise anlaşamadık hayattan beklentilerimiz ikimizin de farklıydı. Ben daha çok aile ile vakit geçirmesini seven ailesi ile olmayı seven bir beyim. Eski eşim ise biraz kendi hayatı olmasını da isterdi. Bu şekilde farklı hayatlar yaşamaya karar verdik. Benim istediğim arkadaş bayan Kayseri ile ilgili ilanlara bakıp kendime arkadaş bulmak istememdi. Çünkü yalnız başına bir yere kadar oluyor. Herkes gibi bende kendi ailemi kurmak mutlu olacağım yanında kendimi rahat hissedebileceğim eşim ile birlikte gezip eğlenebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evlilik düşünen bir beyim. Ama tai önce arkadaşlık kurmak tanışmak birbirimizi daha iyi tanımak da önemli. Yaşım 46 bekar bir beyim. Benim gibi arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur.

Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek ve hayatınında ciddi düşünen aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir sıkıntım yoktur. Eşimin de çalışmasını istemem. Ama tabi kendisi ısrar ederse de ona karşı çıkmam. Bu konuda kısıtlama olmaz tabi ki de. Ben birbirimizi anlayabileceğimiz birbirimize karşı dürüst saygılı ve anlayışlı olabileceğimiz ve arkadaş bayan Kayseri ile ilgili ilanımla ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.