Arkadaş Bayan Arıyorum
Başlık: Arkadaş Bayan Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2022-11-06

Merhabalar ben bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 2 çocuğum var ikiside annesi ile birlikte yaşıyor. Benim istediğim aslında arkadaş bayan arıyorum ilanlarına bakmak ve kendime arkadaş bulabilmek istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim.

Ben biraz kendimi tanıtacak olursam ben bekar çalışan Malatya’da yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 48 bekar çalışan dürüst saygılı işine gücüne bağlı evine düşkün bir beyim. Kitap okumayı gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi seven bir beyim. Benim istediğim aslında hayatımı birlikte geçirebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş bayan arıyorum işte bende bunun için benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurabileceğim ve gerçekten birbirimizi anlayabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve yalnız olduğunu hisseden ve gerçekten arkadaşlık kurabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Önemli olan gerçekten insanın birbirini anlaması ve tam olarak ne istediğini bilmesi diye düşünüyorum. Çünkü bir kişi hayattan yada karşısında ki insandan yada hayatında ki insandan ne istediğini biliyorsa bu aradığı şeyi daha rahat sahip olma şansı elde edebilir. İşte benim için de bu önemli diyebilirim. Ancak baktığımızda bizim kim çok yalnız hisseden kişiler olduğunu gördüm. Ben evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim herhangi bir kötü alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Benim istediğim beni anlayan dinleyen benim gibi hayatında ciddi bir ilişki düşünen bir bayan arkadaş aramak istedim. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün bir beyim.

Beni anlayacak dinleyecek gerçekten hayatında ciddi ilişki düşünen ve hayatınında bir eş arayan bir arkadaş bayan arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Benim gibi evine ailesine düşkün saygılı dürüst samimi bir bayan olması benim için yeterlidir. Yaşı 40-48 arası olan Malatya’da yaşamayı düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.