Arkadaş Bayan Arıyorum
Başlık: Arkadaş Bayan Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2022-11-20

İyi günler ben bekar çalışan dürüst saygılı bir beyim. Bekar çalışan bir beyim. Aydın’da yaşıyorum. Dürüst saygılı kibar nazik içten samimi kültürlü bir beyim. Yaşım 44 bekarım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü evlenmeyi düşüneceğim bir bayan çıkmadı karşıma. Hem de zamanında tam evlilik düşündüğüm bir bayan vardı ancak bazı durumlar yaşadık ve ayrıldık. Ondan sonra hayatımda evlilik düşünmedim. Ancak şimdi arkadaş bayan arıyorum kendime sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum.

İnsan ne olursa olsun yalnız olmak istemiyor. Ne durum yaşamış olursa olsun hayatında yalnız olmak istemiyor. Ben de yalnız olmak istemiyorum. Ne kadar şu anlık aklımda evlilik düşüncesi olmasa da aslında bir nevi bunu istiyorum. Sadece geçmişte yaşadığım bazı olaylardan dolayı tam olarak halen etkisinden çıkmadım diyebilirim. Benim için önemli olan birbirimizi anlamak dinlemek gerçekten karşındaki kişiye sevgi ve saygı duymalı işte bunun için arkadaş bayan arıyorum kendime göre bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst saygılı kibar nazik bir beyim. Gerçekten arkadaşlık kurmak ve sohbet edecek arkadaş aramak istiyorum. Benim için önemli olan gerçekten beni anlayacak dinleyecek her şey hayatında benim gibi önemli değerli ve gerçekten hayat arkadaşı olmak isteyen ve bu durumda gelecekteki en önemli her şeye sahip olmak isteyen bir arkadaşa sahip olmak gerçekten güzel bir duygu diye düşünebiliriz.

Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni arkadaşlığa sahip olmak isteyen veya düşünen yeni insanlarla konuşmaya arkadaşlık yapmak isteyen veya düşünen bekar evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 35-44 arası olan dürüst saygılı kibar nazik bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için bu gibi düşünen arkadaşlık kurmak isteyen veya düşünen ve ilgilenen arkadaş bayan arıyorum bayan arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.