Arkadaş Arayan Yalnız Bayan
Başlık: Arkadaş Arayan Yalnız Bayan
Ekleme Tarihi: 2023-03-30

Bir bayan olarak hayatta yalnız olmak seni anlayan dinleyen yanında konuşacak kimsenin olmaması ne kadar zor bir durum anlayamazsınız. Ben de bunun için arkadaş arayan yalnız bayan olarak bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve belki kendime bir arkadaş konuşacak sohbet edecek bir arkadaş bulurum diye buraya ilan açmak istedim.

Asla gerçekten yalnız değilsiniz çünkü tüm yaşam, kendisinin çeşitli ifadelerine çok karmaşık bir şekilde bağlı. Sen hayatın bir parçasısın ve sen hayatsın. Sen de içinde olan evrenin bir parçasısın.Görünmez bir iplik, zamana, yere ve koşullara bakılmaksızın buluşmaya mahkum olanları birbirine bağlar. İplik uzayabilir veya dolaşabilir. Ama asla kırılmayacak .İleriye dönük noktaları birleştiremezsiniz; onları yalnızca geriye bakarak bağlayabilirsiniz. Bu yüzden, noktaların geleceğinizde bir şekilde birleşeceğine güvenmelisiniz. Bir şeye güvenmek zorundasın içgüdülerine, kaderine, hayatına her neyse. Bu yaklaşım beni asla yarı yolda bırakmadı ve hayatımdaki tüm farkı yarattı. İnsanlar birilerine güvenmek inanmak ister. Çünkü doğal yapı olarak yalnızlıkla baş başa kalmaktan korkar. Ve bu korku ile birlikte de yanlış seçimler yapabilir ve yanlış girişimlerde bulunabilir. Çünkü arkadaş arayan yalnız bayan olarak gerçekten yalnızlığın ne demek olduğunu yalnızlığın ne kadar acı bir şey olduğunu anlayabiliyorum. Yalnızlık insanın canını yakar ancak aynı zamanda da olgunlaştırır. Bu sayede yalnızlık yiyip bitiriyor insanı.

Ben de bunun için konuşacak sohbet edecek yalnızlığımı paylaşacabileceğim konuşacak sohbet edecek bir arkadaş arıyorum.Bunun için de arkadaş arayan yalnız bayan olarak bu ilanı açmak istedim. Beni anlayabileceğini düşündüğüm dürüst saygılı ve güven olabilecek arada bir arkadaş arıyorum. Sohbet edip konuşabileceğim birbirimizi dinleyebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.