Arkadaş Arayan Dul
Başlık: Arkadaş Arayan Dul
Ekleme Tarihi: 2022-11-21

İyi günler ben Artvin de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte yaşıyor. Çocuğu ile ilgilenen maddi konuda bir sıkıntı çekmeyen Artvin de yaşayan bekar dul bir bayanım. Benim istediğim arkadaş arayan dul bayan arayan ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen bir bey bulmak istediğim burada ilan açmak istedim.

Daha önce hiç arkadaşlık sitesinde bulunmadım. Bu ilk defa ve hayatımda gerçekten artık yalnız olmak istemiyorum. Çünkü tek başına uğraşmak çabalamak gerçekten zor. İnsan yetişemiyor bazı şeylere ve bu durumda da artık evlilik düşünmek istedim. Çünkü insanların hep sana bakış acısı değişiyor çünkü dul olmak bu toplumda gerçekten zor bir durum. Hayatla mücadele etmek tek başına her şeye koşmak her şeyi tek başına yapmak bazen gerçekten yorucu olabiliyor. Ben de bir kez daha evlilik düşünmek ciddi bir ilişki kurabileceğim bir bey aradığım için arkadaş arayan dul bayan arayan bir bey bulmak için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaşım 38 bekarım çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evlilik düşünen ciddi bir ilişki kurmak isteyen bir bayanım. Benim istediğim evlilik beni anlayan dinleyen hayatında gerçekten bayana önem veren dinleyen bir bey arıyorum. Ben dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşi ile birlikte vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim gibi düşünen ve benim gibi evlenmiş ayrılmış ve bekar olan bir bey arkadaş arıyorum. Amacım evlilik ciddi düşünen bir bayanım.

Benim gibi düşünen dürüst saygılı kibar anlayışlı evlilik düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan arkadaş arayan dul bayan arayan ve ciddi bir ilişki düşünen bir bey arıyorum.Yaşadığı yer önemli değil. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Tekrar evlilik düşünen ve bayan arkadaş arayan tanışmak isteyen konuşmak isteyen yaşı 38-45 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.