Arkadaş Arayan Dul Zengin Bayanlar
Başlık: Arkadaş Arayan Dul Zengin Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-10-01

Arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni arkadaşlıklar kurmak yeni insanlarla tanışmak istemek artık herkes için normal bir durum ve isteyen bir durum olmaktadır. Özellikle arkadaş arayan dul zengin bayanlar ile ilgilenmek yada arkadaşlık kurmak kendine uygun kendi kriterlerine uygun bir arkadaşlık kurmak biraz zor bir durum oluyor. Çünkü herkes arkadaşlık kurmak ister ama zor bir durum.

Ve bunun için ben de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Kendime uygun kriterlerime uygun bir bayan arkadaş arıyorum.Biraz kendimi tanıtacak olursam ben bekar çalışan ve maddi konuda bir sıkıntısı olmayan yani maddi durumu iyi olan bir beyim. İzmir de yaşıyorum. Zengin diyebilecek kendime ait evim arabam işim var ve bunun için de gayet başarılı bir beyim. Kültürlü maddi konuda iyi olan kibar nazik anlayışlı eğlenmeyi gezmeyi seven bir beyim. Yaşım 35 bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Şu anlık da tekrar dan evlilik gibi bir düşüncem yok. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim yakın samimi arkadaşlık kurabileceğim ve arkadaş arayan dul zengin bayanlar arıyorum. Yanımda gezdirebileceğim birlikte eğlenebileceğimiz gezebileceğim beni anlayan dinleyen birbirimizi anlayabileceğimiz bir arkadaşlık kurmak istediğim için bu şartlarda bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşünen ve bu amaçla düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak isteyen arkadaş arayan dul zengin bayanlar arıyorum. Amacım ciddi arkadaşlık kurmak kültür bakımından olsun arkadaşlık bakımından olsun konuştuğum zaman yada arkadaşlık kurduğum zaman birbirimizi anlayabileceğimiz bir arkadaşlık yapmak isteyen bir beyim İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.