Arkadaş Arayan Bayanlar Malatya
Başlık: Arkadaş Arayan Bayanlar Malatya
Ekleme Tarihi: 2023-05-09

İyi günler ben bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı daha önce hiç evlilik yapmadım bekar bir beyim. Aslını sorarsanız arkadaş arayan bayanlar Malatya ilanını açmak istedim çünkü kendime tanışacak ve eğer olursa ciddi bir ilişki kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.Bunun için de kendime uygun bir arkadaşlık sitesi baktım ve burası benim için uygun gözüktü.

Biraz kendimden yada ne istediğimden ne aradığımdan bahsedecek olursam. Ben çalışan yalnız yaşayan daha önce hiç evlilik yapmamış bekar bir beyim. Ancak bekar olmak demek her şeyin güzel olduğunu göstermiyor. İnsan kendini oldukça yalnız ve hiç bir yere ait hissetmiyor. İste bende bunun için arkadaş arayan bayanlar Malatya ilanını açmak ve eğer olursa ciddi düşünebileceğim ve beni anlayan gerçekten her zaman benim yanımda olacak mutlu bir aile kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bir beyim. Yaşım 34 bekar çalışan ve evlilik düşünen ve bu amaçla buraya ilan açtım.Beni anlayan dinleyen eve geldiğimde beni dinleyecek sevecek bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak ve eğer olursa ciddi bir ilişki düşünen bayan arkadaş arıyorum. Malatya da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü işim ve ailem her şeyim burada ve burada kurulu bir düzenim var. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur.

Benim ilanımla ilgilenen ve arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen ciddi amaçla tanışmak ve evlilik düşünen arkadaş arayan bayanlar Malatya ilanıma cevaplarını bekliyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim için bunlar sorun olmaz dürüst saygılı samimi anlayışlı bir bayan olması ve Malatya da yaşamak isteyen bir bayan olması benim için yeterlidir. Yaşı 28-34 arası olan bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.