Arkadaş Arayan Bayanlar Hollanda
Başlık: Arkadaş Arayan Bayanlar Hollanda
Ekleme Tarihi: 2023-09-14

İyi günler ben Hollanda da yaşayan bekar çalışan bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine gezmeye eğlenmeye düşkün bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ben eğlenceli gezmeyi seven bir bayanım. Yaşım 34 bekarım. Hollanda da yaşayan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü ciddi bir ilişki düşünebileceğim yada evlenebileceğim bir bey girmedi hayatıma. Benim istediğim de biraz arkadaş arayan bayanlar Hollanda yaşayan beni anlayan benimle eğlenecek benimle gezecek beni önemseyen hayatıma girdiğinde bana değer verecek bir bey arıyorum.

Bunun için de bu gibi bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Sonuçta Hollanda da yaşadığım için pek Türk bir arkadaşım yok ve bu gibi bir arkadaşlık sitesin de bulurum umuduyla arkadaş arayan bayanlar Hollanda bu ilanı açmak istedim. Ben dürüst saygılı samimi kibar anlayışlı eğlenceli bir bayanım. Hayatımda en önemli şey benim için bana değer verecek beni önemseyecek gerçekten beni ben olduğum için yanımda olacak bir arkadaş dost arıyorum. Benim için önemli olan bu. Çalışan ve ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Çocukluğumdan beri Hollanda da yaşıyorum. Tabi Türkiye ye geldim tatillerde ancak pek onun dışında orada bir işim olmadı yada bir çevrem yok. İşte biraz da bu yüzden burada kendimi tanıtmak ve kendimi açıklamak istedim. Ve kendime uygun bir arkadaş bulmak istedim.

Ne kadar evlilik düşünemesem de tabi ciddi bir ilişki de düşünebilirim hayatıma girecek kişiye bağlı bu. Maddi konuda bir beklentim yok. Benim gibi Hollanda da yaşayan veya buraya gelip gidebilecek arkadaşlık kurabileceğim tanışabileceğim ve gezip eğlenebileceğim bir arkadaş bir bey arıyorum. Bunun için de arkadaş arayan bayanlar Hollanda ilanını açmak ve burada kendimi tanıtmak istedim. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim. Evlenmemiş olması öncelikli yada benim için önemli ancak evlenmiş ayrılmış da olabilir. Ama bu ilk önceliğim değil bunu da söylemek isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.