Arkadaş Arayan Bayanlar Hatay
Başlık: Arkadaş Arayan Bayanlar Hatay
Ekleme Tarihi: 2023-02-17

Merhabalar ben Hatay’da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var biri küçük olduğundan annesi ile birlikte yaşıyor. Diğeri benimle birlikte yaşıyor. Ben bekar çalışan ailesi ile ilgilenen bekar bir beyim. Aslına bakarsanız tekrar evlenmeyi düşünmüyordum. Ancak tek başına bir erkek olarak gerçekten bir çocuk yetiştirmek olsun veya eve sahip çıkmak olsun yada çalışmak olsun hepsini aynı anda yapmak gerçekten zor bir durummuş. Bu yüzden bende tekrar evlilik düşünmeye karar verdim ve burada kendime arkadaş arayan bayanlar Hatay ilanımı açmak istedim.

Biraz kendimden bahsetmek gerekirse bekar çalışan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine bakan ve dürüst saygılı samimi kibar nazik içten bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yada dışarıda gezmem yoktur. Benim istediğim benim gibi evlilik düşünen evine ailesine bakan sahip çıkan bir bayan arkadaş bulmak bunun için de arkadaş arayan bayanlar Hatay ilanını açmak istedim. Eğer olursa birisiyle tanışırsam burada Hatay’da yaşamak istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var bunları bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Bu yüzden tanışacağım bayan buna dikkat etmesini ve buna göre bana yazmasını isterim. Hayatımda tek istediğim mutlu ve huzurlu bir aile kurmak. Yaşım 45 bekar bir beyim. Evlenmeyi düşünen bir beyim. Benim için yanında huzur bulabildiğim eve geldiğimde güler yüz beklemekten başka bir şeyim yok. Tek istediğim eve geldiğimde huzur ve güler yüz. Bunlar benim istediklerim.

Benim gibi düşünen evlenmeyi düşünen hayatında mutlu bir aile kurmak isteyen sevgi ve saygının olduğu güvenin olduğu bir aile kurmak isteyen evlenmiş ayrılmış olabilir eşimin çalışmasını istemem bu yüzden çalışmayan yada çalışmayı düşünmeyen bir bayan olması çocuğu olabilir. Evlilik düşünen ve bu konuda gerçekten ciddi olan ve arkadaş arayan bayanlar Hatay ilanıma cevap vermek isteyen yaşı 35-45 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.