Arkadaş Arayan Bayan Uşak
Başlık: Arkadaş Arayan Bayan Uşak
Ekleme Tarihi: 2023-04-19

Arkadaşlık kurmak bazen seni anlayan gerçekten seni dinleyen birisiyle konuşmak istemek bayan olsun ister erkek olsun herkesin düşündüğü bir durum olur. Özellikle bayanların bu konuda pek bir sıkıntısı olmasa da seni gerçekten dinleyen anlayan erkekler için bu konuda biraz sıkıntılı bir durum oluyor. Çünkü erkeklerde şöyle bir şey var. Bu şekilde içini dökebileceğin yada konuşabileceğin bir arkadaşın olamayabiliyor. İşte bunun içinde arkadaş arayan bayan Uşak arkadaşlık kurmak konuşmak isteyen bir bey olarak bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bekar yalnız yaşayan Uşak ta yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de annesi ile birlikte yaşıyor ancak tabi bütün ihtiyaçları ile ilgileniyorum ve arada sırada ne zaman isterlerse benimle birlikte de kalıyorlar. Artık bir aile kurmak bir düzen kurmak benim için zor olsa da kendi halimde de gayet düzenli tertipli bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Ama insan kendini yalnız hissetmesi seni anlayan dinleyen konuşacak sohbet edecek birisinin olmaması gerçekten zor bir durum. Özellikle bunu benim gibi yalnız olanlar yalnız yaşayanlar daha iyi bilirler diye düşünüyorum.Bunun için de arkadaş arayan bayan uşak benimle birlikte konuşacak sohbet edecek yeni insanlarla tanışmak konuşmak isteyen ve arkadaşlık kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Hayat bazen renkli olabiliyor ancak bu kişiye göre de değişebiliyor ve bende bunun için arkadaşlık kurmak en azından sohbet edecek beni anlayan dinleyen benimle arkadaşlık kurmak sohbet etmek ve benimle arkadaşlık kurabilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim için bu önemli ve bunun için de arkadaş arayan bayan uşak ile ilgili bir ilan açmak istedim. Aklımda evlilik gibi bir düşüncem yok ancak ileriye doğru ne olur yada düşünür müyüm bilemiyorum. Çünkü bazı güven sorunları için tekrar evlilik düşünmek benim için oldukça zor bir durum. Ancak şu an aklımda ki arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak yeni bir arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek şu an istediğim en doğru karar diye düşünüyorum. Bunun için de buraya ilan açmak ve kendime arkadaşlık kurabilecek bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.