Arkadaş Arayan Bayan Uşak
Başlık: Arkadaş Arayan Bayan Uşak
Ekleme Tarihi: 2023-01-11

Merhabalar ben Uşak da yaşayan yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Boşanalı da 8 sene oldu. Ben artık evlenmek ve gerçekten yanın da mutlu olabileceğim beni anlayan her konuda beni destekleyen bir bayan arkadaş aradığım için arkadaş arayan bayan Uşak ilanını açmak istedim. Biraz kendimi tanıtayım.

Bekar çalışan aynı zamanda emekli bir beyim. Kendime ait bir dükkanım var ancak emekli olduğumdan dolayı benim üstüme değil çocuğun üstüne ama halen onun başında duruyorum. Sonuçta başı boş bırakamazsın. Bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Dediğim gibi 8 sene oldu. 8 senedir yalnız yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Yaşım 56 bekarım. Dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı kendine güvenen kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün dikkat eden bir beyim. Tatili gezmeyi severim ama aynı zamanda da çok savurgan değilimdir. Benim istediğim beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olacak gerçekten evlilik düşünen hayatı birlikte yaşamayı düşünen bekar bir bayan arıyorum. İşte bunun için de arkadaş arayan bayan Uşak ilanını açmak istedim. Eğer olursa evlendikten sonra Uşak ta yaşamak isterim çünkü burada kurulu düzenim işim evim her şeyim burada ve bunu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Benim gibi düşünen evlilik düşünen hayatı birlikte geçirmek isteyen bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi ilgilenen evlilik düşünen bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Benim gibi düşünen ve evlilik düşünen ve bu konuda ciddi olan bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. Yaşı 45-56 arası olan bekar Uşakta yaşamayı düşünen ve evlilik düşünen ciddi bir bayan arkadaş arıyorum. Tek istediğim mutlu yanında huzur bulduğum bir bayan olması. Benim gibi düşünen ve arkadaş arayan bayan Uşak ilanıma cevap verecek bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.