Başlık: Antalya Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-06-18

Antalya telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorimizde Antalya ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayan ve bay ziyaretçilerimizin vermiş oldukları ilanlar ile bu ilanlara verilen yanıtlar yer almaktadır. Geçmişte günümüze popularitesini yitirmeden bu günlere dek gelen telefon arkadaşlığı günümüzde üyelik ve ücret karşılığında ve çoğu zaman da saatlik ücretler ile bir çok sitede bu gibi arkadaşlık ilanları yer almaktadır. Life Port un bu sitelerden farkı tamamen ücretsiz ve üyelik sistemini kullanmamasıdır. Her ziyaretçi kolaylıkla ilanları gezebilir, kendi ilanını ekleyebilir ve tabiki mevcut ilanları yanıtlayabilirler. Bu işlemler için herhangi bir üyelik ve ücret şartı yer almamaktadır ve özgürce bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bu kolay arkadaşlık sistemi ilanlar bazında ancak denetlenmektedir. Kimlik bilgileri, rencide edici içerikler ya da dolandırıcılık amaçlı numaralar sistem onayından geçmemekte ve diğer ziyaretçilerin bu gibi sorunlar ile yzleşmesi engellenmektedir. Lütfen sistem tarafından onaylanmayacak içerikli ilanlar eklemeyelim ve ilanlarda az da olsa kendimizden bahsedelim. Keza kendisinden bahsedilerek (alışkanlıklar, zevkler, renkler ya da hayat felsefesi gibi) eklenen ilanlar çok daha fazla ilgi görmektedir.

Life Port un kolay arkadaşlık sisteminden hemen yararlanmaya başlamak için alt kısımdan bu kategoriye ilan ekleyebilirsiniz ya da size daha uygun bir kategoriyi site üzerinden arayarak uygun kategoriye açıklama alt kısımlarından ilanlarınızı ekleyebilirsiniz. İlanlarda telefon numarası ekleme zorunluluğu olmamakta ve ikincil bir iletişim şekli gelecek olan yanıtlardan isteyebilirsiniz ve bu ikincil kaynak aracılığı ile ziyaretçilere kapalı bir biçimde ilgilendiğiniz bay ya da bayan ziyaretçiye numaranızı gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.