Başlık: Anlatamıyorum Ve Anlatamayacağım
Ekleme Tarihi: 2022-12-14

Sevgilim, sana neden mi yazıyorum.. Evet yüzüne karşı söyleyebildiklerim var ama ya söyleyemediklerim? Birde söylemek istememe rağmen iki kelimeyi bir araya getiripde söyleyemediklerim?
Bilmeni istiyorum sevgilim senin yanında okadar huzurlu ve mutluyum ki o an başka hiçbir şey umrumda olmuyor. Ne sıkıntım olursa olsun başımı omuzuna koyduğum andan itibaren hiç birşey artık bana sorun yaratmıyor. Dünya dönüyor ama benim için zaman duruyor hiç bitmesin istiyorum o an hiç gitme istiyorum.
Sana seni sevdiğimi söyleyebiliyorum evet ama o anki tüm duygularımı anlatamıyorum. Fırtınalar kopuyor içimde anlatmak istiyorum o an yaşadığım mutluluğu açıklayabilmek istiyorum ama mümkün olmuyor. Anlatılmayacak derecede büyük duygular besliyorum seni her anımda her anlamda dolu dolu yaşıyorum.
Birtanem senden tek istediğim şey bu mutluluğu bana çok görme bırak hep böyle mutlu olalım. Ben seni seviyorum ve bundan asla vazgeçmeyeceğim. Seninde beni sevdiğini biliyorum gözlerinden anlayabiliyorum bitanem.. Sende beni sevmekten vazgeçme olurmu sen benim HERŞEYİMSİN..

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.