Başlık: Ankara Evlenmek İsteyen Dul Bayan Arkadaş
Ekleme Tarihi: 2022-10-16

Ankara evlenmek isteyen dul bayan arkadaş kategorimiz tüm diğer bayan arkadaşlık sitesi kategorilerinde de olduğu gibi ilan ve ilan yanıtlarına ziyaretçilerin eksiksiz olarak erişebildikleri, kendi ilanlarını oluşturabildikleri ya da ilanları yanıtlayarak ilan sahipleri ile iletişim kurabildikleri kategorilerimiz arasında yer almaktadır. Sizde kendi ilanınızı oluşturarak ya da ilanlara yanıtlar yazarak ilan sahipleri ile iletişim kurabilirsiniz. Ankara evlenmek isteyen dul bayan arkadaş kategorisinde evlenmek isteyen dul bayan ilanları ile dul bayanlar ile evlenmek isteyen bay ziyaretçilerimizin ilanları yer almaktadır.

Ankara evlenmek isteyen dul bayan arkadaş kategorisi tüm bayan arkadaşlık sitesi kategorilerinde de olduğu gibi ziyaretçilerin ücretsiz ve üyeliksiz olarak ilanlara erişebildikleri, kendi ilanlarını oluşturabildikleri ya da ilanlara yanıtlar yazarak ilan sahipleri ile iletişim kurabildikleri bir kolay arkadaşlık sitesidir. Bayan arkadaşlık sitesi ücretsiz ve üyeliksiz olarak ziyaretçilerine sağladığı işlevleri ile benzerlerinden ayrılmakta olup herhangi bir uygulaması için ücret ya da üyelik gibi şartlar aramayan bir arkadaşlık ilanları açık dizinidir.

Ankara evlenmek isteyen dul bayan arkadaş kategorisi altında vermiş olduğunuz ilanlar ile ilan yanıtlarında rencide edici içeriklerin yer alması halinde bayan arkadaşlık sitesi standartları gereği asla onaylanmaz ve yayına alınmazlar. Diğer yandan Ankara evlenmek isteyen dul bayan arkadaş kategorisi altında vermiş olduğunuz ilanlar ile ilan yanıtlarında kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinizin yer aldığı iletiler ziyaretçi güvenliği nedeni ile asla onaylanmaz ve yayına alınmazlar.

1 Yorum

  1. slm ben yazıyorum dulum emekliyim hala çalışıyorum sorumluluk sahibiyim sigara alkol kullanmıyorum düzenliyim bakımlıyım temizim yalanı sevmem buraya yazmam sebebim kesinlikle sadce evlilik içindir yalaı olmayan temiz bakımlı min yon bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum yaşım 59 kilom 76 boyum 173 esmerim

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.