Alanyada Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Alanyada Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-05-13

İyi günler ben Antalya Alanya da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir beyim. Benim istediğim aslında Alanyada arkadaş arayan bayanlar ile arkadaşlık kurmak sohbet etmek ve belki de ileriye doğru evlilik olabilecek hayatıma girecek ciddi düşünecek bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık düşüncesi olan ve ya ileriye doğru evlilik düşüncesi olan bir bayan bulabilmek için bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun gözüktü.

Daha önce başka arkadaşlık sitesinde bulundum. Ancak bana uygun gelmedi. Hem uzun bekleyiş olduğundan hem de gelmeyen cevaplar olduğundan bana uygun gelmedi. Benim istediğim evlilik düşünen hayatıma girecek beni anlayan her zaman yanımda olacak birbirimizi anlayabileceğimiz gerçekten birbirimize değer veren bir bayan arkadaş arıyorum. Tabi öncelik birbirimizi tanımak ve iletişim kurmak ve arkadaşlık kurmak. Bu düşünce de olan ve Alanyada arkadaş arayan bayanlar ile iletişim kurmak ve konuşmak arkadaşlık kurmak isterim. Biraz kendimi tanıtacak olursam. Kumral yakışıklı bir beyim. Bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Dürüst saygılı kibar nazik kültürlü maddi konuda bir sıkıntısı olmayan çalışan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım yok. Benim istediğim evine ailesine düşkün bağlı evi ve ailesi ile ilgilenen eşine saygılı eşine karşı dürüst olan bir bayan arkadaş arıyorum.Hayatıma girecek önce arkadaş olabilecek ve aklında ciddi bir ilişki evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşım 41 bu yaşıma kadar gerçekten istediğim gibi bir bayan bulamadım.

Umarım burada artık arkadaş olabilecek ve istediğim kriterlerde dürüst saygılı nazik bir bayan arkadaş bulabilirim.Alanya da yaşayan veya yaşamak isteyen ve arkadaş olmak birbirimizi anlamak tanımak ve ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan bekar ve ya evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir çalışmasını istemem eşimin ancak kendisi isterse buna da saygı duyarım. Alanyada arkadaş arayan bayanlar ilanımla ilgilenen ciddi arkadaşlık kurabilecek bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.