Başlık: Ağrı Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-04

Ağrı telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorimizde; Ağrı genelinden ve çevresinden telefon arkadaşı ilanları yer almaktadır. İlanlar telefon arkadaşı arayan bayanlar ile bayan telefon arkadaşı arayan bay üyelerimizin vermiş oldukları ilanlar ile bu ilanlara verilen yanıtlardan oluşmaktadır. Life Port ile ilan vermek için üyelik vb şart aranmamaktadır sizde kolayca kategori altından kendi ilanınızı oluşturabilir ya da size uygun ilanları cevaplayarak ilan sahibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Verilen ilanlarda telefon numarası vermek gibi bir zorunluluk olmadığı gibi mail adresi gibi ikincil bir iletişim kayanağı vererek telefon numaranızı bu kaynak aracılığı ile göndererek telefon numaranızı gizli tutabilirsiniz.

Ağrı telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi bir kolay arkadaşlık ilan servisi olan Life Port un tüm kategorilerinde olduğu gibi üyelik vb şartlar aramaksızın kolayca ilan verebileceğiniz ya da kolayca ilanları yanıtlayabileceğiniz bir kolay arkadaşlık servisidir. Verilen ilanlar rencide edici içerikler barındırmadığı sürece anında onaylanara yayına alınır ve siz aksini isteyinceye dek size yeni arkadaşlar kazandırmaya devam eder. Siz de hemen yeni arkadaşlara ulaşmak için uygun kategorilere kendi ilanlarınızı verebilir ya da mevcut ilanları yanıtlayarak işe başlayabilirsiniz.

1 Yorum

  1. ben Elazığlıyım ismim vahap esmerim bekarm bayan arkadaş arıyorum dulda olsa fark etmez telefon numaram bu watsaptanda konuşa biliriz kabul eden bayanlar bekliyorum maddi durumum yok kabul eden bayanlar baş tacıdır kabul etmeyende canı sağolsun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.