Başlık: Adıyaman Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-07-26

Adıyaman telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorimizde; Adıyaman ve çevresinde telefon arkadaşı arayan kız, bayan, dul bayan ya da bay üyelerimizin ilanları yer almaktadır. Sitemizde yer alan tüm ilanlar ziyaretçilerimizin kendi ilanları olmaktadır ve bu nedenle ilanda telefon numarası, mail adresi ya da skype gibi ileşim şekillerinden biri ya da bir kaçının birden kullanılması ziyaretçimizin isteğine bağlıdır. Direk olarak ilanında telefon numarası vermek istemeyen, ikincil bir kaynaktan bir ön görüşme sonunda telefon numaralarını vermek isteyebilirler. İlan eklemek için sitemize herhangi bir üyelik şartı bulunmadığı gibi iletişim şekli ve görüşme süreci ilan sahibine bırakılmıştır. Life Port un tek şartı kimlik bilgilerinin kullanılmaması ve rencide edici içeriklerin ilanınızda yer almamasıdır. Aksi durumdaki ilanlar ön onaydan geçmeyecek ve asla yayına alınmayacaktır.

Life Port üyelik gerktirmeyen bir hızlı ilan ve arkadaş arama platformuıdur. İlanlar ve verilen yanıtlarda seviyeli olmayan içerikler onaylanmaz ve asla yayına eklenmez.

2 Yorum

  1. ismim vahap Elazığlıyım sude hanım bekarm esmerim telefon numaram bu watsaptanda konuşa biliriz kabul edersen bekliyorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.