Başlık: Adana Facebook Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-08-03

Adana Facebook Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar kategorisi talepler üzerine Sadece Arkadaşız arkadaşlık sitesi üzerinde profil oluşturmadan ilan eklemek isteyen ziyaretçilerimiz için eklenmiş bir kategori olup kategori alrında yer alan formu doldurarak ilanınızı kolaylıkla ve üye olmaksızın ziyaretçi olarak ekleyebilirsiniz. Tüm kategorilerimizde olduğu gibi bu kategorimizde de tüm ilanlara ve ilan yanıtlarına ziyaretçilerimiz kısıtlama olmaksızın erişebilirler, kendi ilanlarını oluşturabilir ya da mevcut ilanlara yanıtlar yazarak ilgi çekebilirler.

Facebook Bayan Arkadaş sadece arkadaşız arkadaşlık sitesinin ziyaretçilerine açık bir kolay arkadaşlık ve ilan indexsidir. Tüm kategorilerinde verilen ilanlara üye ve ücret talebi olmaksızın ziyaretçilerimiz eşit şekilde erişebilirler ve yine üye olmaksızın kendi ilanlarını ekleyebilirler ya da mevcut ilanlara yanıtlar yazabilirler. Benzerlerinden farklı olarak Facebook Bayan Arkadaş hiçbir kar amacı gütmeksizin açık dizin olarak ziyaretçilerine hizmet veren bir web uygulamasıdır.

Facebook bayan arkadaş a vermiş olduğunuz ilanlar anında onaylanarak ilan sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam eder. Ancak vermiş olduğunuz ilanlar ya da ilan yanıtlarında rencide edici içerik ya da kötüye kullanımı mümkün olan bilgilerin paylaşıldığı ilanlar asla onaylanmamaktadır. Bu kısa kurallar bütünü ile facebook bayan arkadaş üzerinde bulunan ilanların ve ilan yanıtlarının seviyesi korunurken diğer yandan ziyaretçilerimizin güvenliğinin sağlanması amaçlanmaktadır.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.