Başlık: 1. Yılımız
Ekleme Tarihi: 2022-05-24

Evet sevgilim 1 yıl. Seninle ömrümün 1 yılını paylaştım. Benimle ömrünün 1 yılını paylaştın. Rüyalarıma melek oldun. Gecelerime güneş oldun. Gündüzümü ise daha çok ayınlattın. Rüyalarıma tercüman, kabuslarıma hazırda duran bir dost..

365 gün. Sen ve ben. Biz. Çok düştük. Çok ağladık ve bir okadar da güldük dimi birtanem ? Evet çok ağladık, çok üzüldük, çok güldük. Ama yılmadık. Yılma zamanlarımız oldu. Vazgeçme zamanlarımız da. Ama biz birbirimiz olmadan yapamadık. Şimdiden sırdaş olduk birbirimize. Şimdiden hayat arkadaşı olduk birbirimize.

1yıl ve biz hala biziz. Kıskananlara da, çekemeyenlere de, kınayanlara da, sevenlerede, bizim için mutlu olan ve olmayanlara rağmen, o kadar göze nazara rağmen. Bitti 1 yıl..

En güzel senelerimden bitanesiydi. İçınde sen olduğun sürece de en güzel yılıda bu yılı seçtim. Diğer yıllarımız da daha iyi olduğunu varsayarak şimdilik en iyi yılım bu. Sadece seninle.

Sadece mutluluğu değil, üzüntüyü de seninle seçtim. Seninle sadece gülmedim. Yeri geldi seninle ağladım, yeri geldi gözlerindeki yaşa şahit oldum. Yeri geldi o yaşlardan ben sorumluydum. Özür dilerim. Merak etme üzücek ağlatıcak şeyler yazmıcam :). Bugün bizim 1. Yılımız be kızım. Bizim için en değerli günlerden birtanesi. Bugün.

Unuttum sandın dimi 🙂 hatta ben bu mesaji gönderene kadar unuttuğumu düşünüyosun. Belkide sinirden köpürüyosun şuan. Dur bi dur celallenme. Bak en değerli günümüzde güzel şeyler yazıyorum sana oku diye.

Gözlerine, ellerine, bakışlarına, en çokta kokuna duyduğum o aşk hala devam ediyo ve 1 yıl oldu. Avuç içlerine duyduğum o hasret hala devam ediyo. Yanaklarına dokunduğumda içimdeki o his, o tatlı his hala devam ediyo ve devam edicek güzelliğim. Seni sevmekten, kokundan vazgeçmekten, avuç içlerinden vazgeçmicem.

Yeri geldiği zaman tam bir yetişkin, yeri geldiğinde küçücük bir kız çocuğu, yeri geldiğinde sevimli mi sevimli yavru bi kedi. Yeri geldiğinde de diktatör. Bu ülkede cumhuriyet var tamamm miii saltanat yoookkkkk !! ( yok aşkım ben bişey demedim, haklısın)
1 yıl. Güzelliğinle tam 1 yıl geçirdim. Hiç gitme, sakın ! Lütfen.. bu kalpte benim için herşeyken gitme.. tamam gitmiyorum bu konulara neyse. Paragraf atlayalim sevmedim bu paragrafı.

365 gün oldu ve en güzel hikayemsin şuan. Bu hikayeyi roman yapabiliriz beraber. Seninle ben bu hikayeyi uzatabilir. Kaskoca bir roman yaparız beraber hayatımızı. Çünkü daha gerçekleşekcek ve yaşanacak hayaller var. Çokca, bolca ve mutlu..

Sesin kulağima en güzel müzik, ruhun ruhuma en güzel besin, ellerin ellerime en güzel takı, gözlerin gözlerime bakan en güzel bakış, bana gülen en güzel gülüş, kalbime en güzel umut, dudaklarıma en güzel dudakların..

Senin için okadar çok şey söyleyebilirim ki.. Bana varlığınla okadar güzel şeyleri, okadar sevimli şeyleri anımsatıyosun ki.. sen olmadığın zaman anımsıcak güzel şeylerim olmuyo. Güzel şeyler anımsayamıyorum. Anımsamam için sen lazımsın. Gülüşün lazım, ses tonun lazım, gözlerin lazım…

Kalbimi sahibi.. Prensesim benim. Şuan saat 12.31 ve şuan ne düşündüğünü çok merak ediykrum ve tahmin etsem şuan bana çok kızgınsın ve sinirden boynumu koparabilirsin :). Ama yapamazsın çünkü senin için en güzel uzun mesaji yapıyoru, yazıyorum.

Senin yanında huzurluyum, senin yanında mutluyum, seni yanında gülüyorum, senin yanında aģlıyorum da, ama önemli olan aģlamak değil, senin yanında yapmak bunu. Herşeyi seninle yapmak seni yanında yapmak bu dünyadaki en güzel şey…

Masum yüzlüm, melek yüzlüm, güzel gözlüm. Omzunda uyuduğum zamanı hatırladım da şimdi. Nasıl uyudum? nasıl uykuya daldım? Aslında ben biliyorum cevabını. Tek bi cevabı yok. Kokun, senin omzun, senin ellerin ve herşeye rağmen tatlı güzel bi uyku..

Tam 1 yıl oldu. Gece seninle yatalı, gündüzleri seninle uyanalı, sabah kahvaltım, akşam yemeğim, tuvalete gitmem, ders çalışmam, tv izlemem.. Bunlar hep seninle olalı tam 1 yıl oldu ve ben istiyorum ki bu 1 yıla göre olmasın. Uzun yıllarca hatta ölünceye kadar bunların ve daha fazlasını geçirmek istiyorum seninle. Eğer istersen ?

Evet bitanem, şuan mesajima son veriyorum ve seni daha fazla bekletmek istemiyorum çünkü kırılmaya ve üzülmeye başladığını hisseder gibiyim. O yüzden bu kadar yeter diye düşünüyorum. Mutlu olalım, biz olalım, tamam üzülülem ama en çok mutlu olalım, beraber. Tamam olarak kabul ediyorum bu gülümsemeni :). Aşık olduğum kadın. Bu ruhtaki bu bedendeki herşey sensin. Bunu asla unutma, asla..! Geleceğime seni yazdım. Gelecdk planlarım arasında sen varsın. Yağma yok ona göre. Seni çok seviyorum güzel yüzlüm seni hala ve herşeyden çok seviyorum. Bize mutlu, uzun, güzel günlere ve mutlu yıllara. İlışmikizin 1. Yılı kutlu olsun meleğim İYİ Kİ VARSIN, İYİ Kİ HEMDE..

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.